Варто знати!

Бюро перекладів – Ваш надійний помічник у питаннях, коли Вам потрібно перекласти офіційні документи для виїзду закордон з причини туризму, возз’єднання родини, роботи, відвідування виставок, оздоровлення та в інших випадках.

Якщо Ви або Ваш бізнес тісно пов’язаний зі спілкуванням з іноземними постачальниками або замовниками, Ви прагнете просунути свій товар або послугу на новому для Вас, міжнародному ринку.

Або, припустимо, Ви придбали нове обладнання або техніку і Вам потрібно розібратися в їхньому правильнім використанні.

Також варто подумати про допомогу перекладача, якщо Ви збираєтеся опублікувати статтю в якому-небудь міжнародному виданні. До речі кажучи, вітчизняні фахівці і їхні праці високо цінуються закордоном.

Якщо у Вас є необхідність у веденні кореспонденції з іноземцями. Вам необхідно прояснити питання в організаціях або установах, які перебувають за межами нашої країни.

У всіх цих і багатьох інших проблемах Вам допоможе перекладач нашого агентства! Ми якісно виконуємо переклади. Дуже зручно, що Ви можете замовити переклад он-лайн, Вам не потрібно витрачати час на дорогу! При замовленні перекладу, радимо запитати менеджера і про інші можливі або додаткові послуги, перелік яких Ви не знайшли на сайті. Швидше за все, наша команда зможе Вам допомогти і в інших суміжних послугах, наприклад, заповнити анкету для посольства, перекласти сайт або його окремі частини, допомогти розібратися в інструкції та навіть надати кур’єрські послуги.

Раді бути корисними!